Tutaj możesz wyszukać firmę

Pinkerton w Polsce


Współczesne przedsiębiorstwo każdego dnia musi się zmierzać z różnego rodzaju działaniami konkurencji, a także uczyć się poprawnie zarządzać ryzykiem zawodowym. Różnią się one w każdym państwie. Nawet jeżeli firmy polskie idealnie radzą sobie z różnego rodzaju problemami, zagraniczne przedsiębiorstwa, które dopiero rozpoczynają działalność w Polsce nie są na nie gotowe.

W przeprowadzeniu wywiadu gospodarczego, a także w odkryciu działań świadczących o nieuczciwej konkurencji mogą pomóc między innymi agencje detektywistyczne. I wygląda na to, że w Polsce zaczęła właśnie działać największa oraz najstarsza agencja detektywistyczna na całym świecie. Pinkerton.

Profesjonalnie i sprawnie

Tak swoje usługi przedstawia ta istniejąca już od 1819 roku firma. Początkowo zajmowała się ona dbaniem o bezpieczeństwo linii kolejowych, jednak dzisiaj specjalizuje się w zmniejszaniu ryzyka zawodowego oraz gospodarczego największych korporacji na świecie. Usługi obejmują między innymi usługi wywiadowcze, doradztwo, a także przeprowadzanie dochodzeń due dilligence.

Pinkerton połączyło siły z polską firmą IBBC Group by wesprzeć zagraniczne firmy, które postanowiły w ostatnich latach wejść na rynek polski lub dopiero posiadają takie plany. Obie agencje zapewniają, że zależy im przede wszystkim na osiągnięciu jak najniższych strat i umocnieniu podstawowych wartości każdego ich klienta.

Dlaczego teraz?

Europa w ostatnich latach zaczęła się bardzo zmieniać. Państwa leżące przy Morzu Bałtyckim stały się wyjątkowo atrakcyjne dla wielu międzynarodowych korporacji. Jednak w tym samym czasie od kilkunastu miesięcy można również zauważyć duży napływ uchodźców. Oznacza to, że na rynek polski oprócz nowych miejsc pracy, pojawiło się również o wiele więcej chętnych. Pinkerton oraz IBBC Group zamierzają wspólnie sprawdzać możliwości rynkowe poszczególnej firmy, a także czy zatrudniona osoba nie pracuje przypadkiem dla konkurencji. W opinii właścicieli, tego typu usługi staną się niedługo normą na rynku polskim.

icon
Po czterdziestym roku życia każda osoba zaczyna wyraźniej dostrzegać swoje problemy zdrowotne, które często wynikają z wykonywania przez ostatnie dwadzieścia, czy też piętnaście lat określonej pracy